Loading...
Share This Video

         


Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Rallycross Poland RC - V runda | Toruń MotoPark 2019

Added by AutomotiveUploads
9 views
Wyścigi modeli RC - Rallycross Poland RC - V runda na toruńskim torze MotoPark.

Przedostatnia runda rallycrossowych wyścigów modeli RC na toruńskim torze MotoPark. Choć na starcie zameldowało się "tylko" 7 kierowców, wielkich emocji i skoków ciśnienia nie brakowało. Przepychanki, dalekie skoki, jazdy w poślizgu po szutrowych nawrotach - było wszystko, za co kochamy rallycross. Były odpadające koła, awarie, popękane zderzaki i spojlery.

Niedzielne wyścigi zdominował Waldek Blachowski (Ford Focus) , ale walka pomiędzy pozostałymi kierowcami robi się coraz bardziej wyrównana. Pechowo zawody, po pięknej i skutecznej jeździe kończył najmłodszy uczestnik Sebastian Byrtek (Subaru Impreza). Gdyby nie awaria układu kierowniczego młodego kierowcę z pewnością widzielibyśmy w ścisłym finale.

Nasz zawodnik (Peugeot 208) kwalifikacje nie zaliczył do udanych - problemy z opanowaniem szybkiego auta oraz częste kolizje z rywalami nie nastrajały do walki o podium. Wygrana jedna z rund z Waldkiem oraz wygrany Finał B podniosły trochę wiarę w siebie kierowcy Modelmania.pl. Ostatecznie zawody kończymy na drugim miejscu podium.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą niedzielę, rywalizację i emocjonującą walkę. Musimy się jeszcze sporo nauczyć :)

#Rallycross #Oponeo #ModeleRc #RallycrossPolandRC

Muzyka: Intense BlockBuster - https://www.ashamaluevmusic.com/epic-music
Produkcja: http://www.modelmania.pl
Category
Rallycross

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment