Loading...
Share This Video

MusicFuzz.com
Unlimited Music StreamingThanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Kapanan Dağ Yolundayız | Vol 1 - Yason Off-Road | Yıkım Ekibi

Added by AutomotiveUploads
15 views
Bu bölümümüzde Kırlı üzerinden Orman yolunu kullanarak Sayacabaşı'na çıkmaya çalıştık. Dün geceden kalan yoğun kar ve buz bizi yolda zorladı. Yeri geldi birbirimizi çektik, yeri geldi ormanın içinde yol açtık. Bu maceramızda kimler battı? Günün kahramanı kim oldu? Bütün cevaplar videonun içerisinde. Biz çok eğlendik ve çok üşüdük umarız siz izlerken üşümeden eğlenirsiniz. İyi seyirler.

Etkinlik Detayları

Offroad Ekibi ile Ordu'nun Altınordu ilçesinde 10 Araç ve 20-25 Kişilik ekip üyesi ile saat 09:30 sıralarında harekete geçilerek öncelikli güzergah olarak Kırlı yolu üzerinden Karaoluk mevkine doğru ilerlenildi. Karaoluk yoluna girdiğimiz andan itibaren güzel manzaralarla karşılaşmaya başladık. Karaoluk(çiseli) şelalesine yaklaştıkça kar seviyesi artmaya başladı. Karaoluktan yukarı arka yoldan sayacabaşı orman yoluna girdik. Orman yoluna girerken bazı arkadaşlarımız sorun yaşadı. Bu alanda kalan arkadaşlarımızı çekmek ve yolu açmak için çok zaman harcadık. Araçlarımızın performanslarını elimizden geldiği kadar kayıt altına almaya çalıştık. Yol açma işlemini tamamladıktan sonra sonra sayacabaşında toplanarak yemek molası verdik. Enerjimizi topladıktan sonra Merkeze inmek için yola koyulduk. Yolda çok buzlanma olduğu için yavaş ve dikkatli inmek zorunda kaldık. . Yeri geldi birbirmizi çektik, yeri geldi orman içerisine yol açmaya çalıştık. Ortalık sakinleşince ekip olarak oyun alanlarına giriş yaptık. Oyunlarını tamamlayanlar yavaş yavaş yola koyuldular. Yolun çok dar olması bazı araçlar için zorluk yaşatsa da asıl sorununumuzun bu olmadığını fark ettik. Yoğun buzlanma nedeniyle yol aşırı kaygan duruma gelmiş ve sis altında kalmıştı. Bu zorlu yolda başımıza neler mi geldi? İyi seyirler.


Biz çok eğlendik sizinde videomuzu izleyerek eğleneceğinizi düşündük İyi Seyirler....


Kanalın Amacı

Yason Offroad Yıkım Ekibi Zorlu Arazi Şartlarında 4x4 Arazili Araçlar İle Eğlenceli ve Aksiyonlu Sürüş Deneyimi, Gölet, Vadi ve Yüksek Tepelere Tırmanış Videolarını Sizlerle Paylaşmak İlimizin Doğal Güzelliklerini Tanıtmak, Eğlenmek ve Arkadaşlıklar Kurmak. Araçlarımız İle Çamurda, Karda, En Zorlu Doğa Şartlarında İlerlemeye ve Bu Heyecanı Sizlerle Paylaşmak. Kanalımızı Takip Edin Bize Katılın.
Bizi Takip Ediceğiniz Sosyal Mecralar

https://www.facebook.com/offroadyikimekibi
https://www.instagram.com/offroadyikiekibi
#offroad #4x4 #araziaracı #ordu #4wd #samsun #giresun #kazavideoları #topcam #orduoffroad #samsunoffroad #giresunoffroad
Category
Off-Roading

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment